• 14 lipca 2022
  • Wiadomości Gdynia
  • 0
Odlewnia „KAW-MET” Marek Kawiński Sp. z o.o., prężnie rozwijająca się firma, produkująca przemysłowe odlewy żeliwne oraz żeliwne wkłady kominkowe i piece, poszukuje pracowników na stanowisko:
 Operator maszyn odlewniczych
Opis stanowiska:

 Obsługa strzelarki do produkcji rdzeni Zapewnienie prawidłowego przebiegu procesu produkcyjnego zgodnie z wytycznymi

Wymagania wobec kandydata:
Wykształcenie średnie lub zawodowe Sumienność i obowiązkowość Umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji na stanowisku pracy Gotowość do pracy w systemie zmianowym Dobra sprawność manualna Chęć pracy w zespole Doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane)
Naszym pracownikom oferujemy:
Pracę w pełnym wymiarze godzin w prężnie rozwijającej się firmie Atrakcyjne wynagrodzenie: Podstawowa stawka od 24zł brutto/godzinę Premia uznaniowa Dodatki stanowiskowe Dodatek stażowy Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia Uczestnictwo w realizacji ciekawych projektów oraz dostęp do wiedzy eksperckiej lidera w swojej branży
Zakres odpowiedzialności:
 Obsługa maszyn odlewniczych Dbałość o jak najwyższą jakość produktu
 Prosimy o dołączenie do aplikacji zgody na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”.

Źródłowe ogłoszenie o pracę: http://jobtime.pl/praca/102831/Operator-maszyn-odlewniczych-Strzelarka-od-4000zl-brutto.html

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Informacje o cookies
AKCEPTUJĘ