MSZ: Akredytacje na konferencję prasową ministra Zbigniewa Raua w Tallinie (komunikat)

Biuro Rzecznika Prasowego MSZ informuje:

Uprzejmie informujemy o rozpoczęciu procesu akredytacji mediów na wspólną konferencję prasową ministra Zbigniewa Raua oraz minister spraw zagranicznych Estonii Evy-Marii Liimets, która odbędzie się o godzinie 12.30, 31 stycznia w Tallinie, w siedzibie MSZ Estonii.

Redakcje zainteresowane udziałem w wydarzeniu proszone są o dokonanie zgłoszenia poprzez przesłanie danych kontaktowych oraz poświadczeń szczepień przeciwko COVID-19 /ew. certyfikatów poświadczających przebycie choroby/ na adres kristina.ots@mfa.ee do dnia 28 stycznia do godziny 15:00.

Media uczestniczące w konferencji prasowej muszą pojawić się na miejscu z przynajmniej 30 min. wyprzedzeniem.

Konferencja będzie prowadzona w języku angielskim. Będzie można ją śledzić również online za pośrednictwem kanałów estońskiego MSZ na Youtube oraz Facebook.

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi odpowiedzialność za jego treść – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy Prawo prasowe. (PAP)

mok/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Previous post TOYA SA (4/2022) Wyrażenie zgody na zawarcie aneksu do Umowy o kredyt nieodnawialny nr WAR/8833/20/327/CB z dnia 14 września 2020 roku
Next post RAFAMET SA (4/2022) Zmiana warunków umowy kredytowej z bankiem PKO BP S.A.
Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Informacje o cookies
AKCEPTUJĘ