Polska Grupa Energetyczna PGE jest aktywnym uczestnikiem Rządowej Tarczy Solidarnościowej i w 2023 roku przekaże łącznie 10 mld zł. Dzięki temu programowi, polskie rodziny mogą liczyć na obniżenie rachunków za prąd nawet o 3000 zł. PGE corocznie pracuje nad tym, aby Polacy otrzymywali jeszcze większe wsparcie!

Od 1 czerwca polscy gospodarstwa domowe i rolnicy mogą skorzystać z oszczędności w swoich rachunkach za prąd, dzięki emisji spotu telewizyjnego, który wyjaśnia jak to zrobić. Kampania telewizyjna jest wspierana przez reklamy i informacje na billboardach oraz w internecie.

„Przedstawiamy korzyści, jakie może zyskać każdy obywatel, dzięki Rządowej Tarczy Solidarnościowej i jej wsparciu przez PGE. Dzięki środkom przekazanym przez PGE każda rodzina w Polsce w 2023 roku zaoszczędzi na swoich rachunkach za prąd ok. 2 tys. zł rocznie, osoby niepełnosprawne ok. 2,6 tys. zł, a duże rodziny i rolnicy nawet 3 tys. zł” – mówi Wojciech Dąbrowski, prezes zarządu PGE Polskiej Grupy Energetycznej.


Źródło dystrybucji: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Informacje o cookies
AKCEPTUJĘ